בוגרי המחלקה למנהל ומדיניות ציבורית והשתלבותם בשוק העבודה

אביגייל ביטון - יערית רכזת תעסוקה, בית ספר עמל
אביהוא הלוי - מורה לאזרחות, מורה בב"ש בבי"ס דוד טוביהו
אביתר כהן - פרמדיק, מגן דוד אדום
אדנה פלגוש - רכזת תיעוד, משרד הפנים
אהוד שבת - רכז משאבי אנוש, קמ"ג
אוהד רותם - מנהל תוכן אתר הרשות, רשות האוכלוסין וההגירה
אולגה אזרוב - בנקאית, בנק הפועלים
אופיר שמולביץ - מנהל פרדס, קיבוץ עלומים
אורה וקנין - מנהלת מרכז, ביקור רופא
אורה קריכלי - טכנולוגית רפואית, מכבי שירותי בריאות
אורי דיין - נהג, אגד
אורי חריטן - אחראי רכש ומלאי, חברת חוחובה ישראל
אוריאן לוי - מנהלת תיקי לקוחות, מילסטון - חיפויי קירות
אורית אלבז - מנהלת תפעול ומשאבי אנוש, קבוצת חנן מור - נדל"ן
אורית אליאס - רכזת משאבי אנוש, מפעל לתעשייה כימית
אורית אפריאט - מנהלת אינוונטר, עיריית אשדוד
אורית כהן-אוחנה - פקידת גביות, ביטוח לאומי
אורלי טלקר - עוזרת מנהל מרחב, חברת נפט
אורלי כהן - מרכזת סניף, חברת משמרות - סיעוד
אורלי קורלקר - מנהלת אדמיניסטרטיבית, שירותי בריאות כללית
אורן זוננשטיין - מהנדס פרוייקטים,  Air Product
אורנה מיארה - מנהלת ענף ועדות שחרורים, משרד המשפטים
אייל קרואני - מנהל מחלקה, עיריית ב"ש
אילה גיני - מנהלת מחלקת בקרה ונהלים במשאבי אנוש, עירית אשדוד
אילן אוחיון - מפקח, היחידה הארצית לבניה, משרד הפנים
אילנה ונונו - מנהלת אדמיניסטרטיבית, שירותי בריאות כללית
אילנה שושני - מנהלת משמרת, הולמס פלייס - מבשרת ציון
אילנית גוזלן - רכזת בכירה למשאבי אנוש, משרד החינוך מחוז דרום
אירינה יז'בין - יועצת השקעות, בנק הפעולים
איריס אלמליח - מנהלת לשכה, לאומית שירותי בריאות
איריס משעל - מחנכת ומורה לאזרחות, תיכון אורט ערד 
אלה ווקנין - מנהלת הדרכה ושיווק אזור דרום, מוביליין
אלה וסקר - רכזת פרויקטים, כיוונים תרבות ופנאי
אלה ליפשיץ - רכזת גיוס והשמה, מטב - כ"א סיעודי
אלה צור - מנהלת אדמיניסטרטיבית, כללית סמייל
אליהו ג'בייה-קסהון - מפקח בתי ספר ופנימיות, משרד החינוך
אמיר אוחנונה - מנכ"ל, מכבי שדרות (ספורט)
אמיר ארגבני - בנקאי עסקי, הבנק הבינלאומי
אנה קולין - פקידת מחסן, מפעל לפלסטיק
אנה שרעבי - מנהלת אדמיניסטרטיבית, שירותי בריאות כללית
אנפה אני דינו - טכנאית אלקטרוניקה, אינטל בקרית גת
אסמהאן אבו סויס - מזכירת אגף הנדסה, עיריית רהט
אפי הירש - מנהל קשרי לקוחות, פרטנר
אפרים קוטרו - מנהל, מחצבת מגדל צדק
אפרת לוי - קצינת ארגון ותכנון כ"א, צה"ל
אפרת פיטוסי - יועצת מעבר (מידע), תנועת אור - מרכז להתיישבות
אריאלה לביא - מנהלת המשרד, משרד למימוש זכויות רפואיות - "מזור" (עצמאית)
אשר אוחיון - מנהל פרוייקטים, "חוגלה"
אשר בנישתי - סמג"ד, איש צבא
אשר וקנין - מנהל מרכז קליטה בב"ש, הסוכנות היהודית
אתי אזורה - מנהלת מלאי, צה"ל
בטיאן לסט - מנהלת מתנ"ס חיפה, החברה למתנ"סים
ברוך פרץ - משאבי אנוש, צה"ל
ברכה מזרחי - מנהלת משאבי אנוש, מתנ"ס קריית גת
ברכה סעד - מזכירת איגוד מקצועי, הסתדרות לאומית
גבריאל רוסו - מנהל בית קפה, עצמאי
גדי זוהר - מנהל מרכז קליטה, הסוכנות היהודית
גולן דרור-סויסה - מנהל מפעל, עמותת שכולו טוב
גלעד טהלקר - מנהל פרוייקטים, מלגם - חברת גבייה של ארנונה
ג'ני סימונוביץ - מנהלת תיקי לקוחות, מרכז ארצי להחזרי מס
ג'ני סלרנו - רכזת משאבי אנוש, "אסותא"
דומיניק פורטנוי - מתאמת מחקר (סורוקה), אוניברסיטת בן גוריון בנגב
דורית כהן - ע. גזבר, מועצה מקומית עומר
דמיאן האס - סגן מנהל , מעון לאנשים עם צרכים מיוחדים
דנה בן דוד - רכזת בכירה, רשות האכיפה והגביה
דני בראונשטיין - חוקר, משטרת ישראל
דני בריטמן - יועץ השקעות, בנק דיסקונט
דניאלה ביטן - רכזת מחוז דרום, אוניברסיטת אריאל - מחלקת הפרוייקטים
דקלה מועלם - ניהול פרויקטים , HP
הדס לוי - מאמנת אישית ומגשרת, שיח הדס - יעוץ זוגי אימון אישי גישור
הנד אבו ג'עפר - מנהלת אדמניסטרטיבית, קופת חולים בעיר רהט
ואדים דוד שאולוב - מנהל קמפיינים וקשרי החוץ, משרד רוה"מ
ויקטוריה שטיינברג - חקירות ומודיעין, משטרת ישראל
ורד כהן - מורה, בי"ס בדימונה
זינה צאצשוילי - רכזת כוח אדם, לאומית שירותי בריאות
חגית אלחדד - ס.מרכז תעבורה ופלילי, בית משפט השלום ב"ש
חגית אסקוזידו - חתמת ביטוח, חברת ביטוח - הכשרה ביטוח
חגית ג'מו - יועצת משכנתאות, בנק דיסקונט
חגית פרץ - אחראית תכנון, עיריית נתיבות
חובב סרוסי - מודיעין, מס הכנסה
חן טקייה - הזמנות, תנובה
חן לוי - פקידת תביעה, תאגיד מעניינות הדרום
חן קוטלר אברהמס - מנהלת פיתוח שותפויות, עמותת מרכז מעשי
חנה ז'נבה היוט - מנהלת מוקד קליטה, חברה למתנ"סים
חנית דדון - רכזת גיוס והשמה, לפיד כ"א
טניה סלבין-חג'בי - מנהלת אדמיניסטרטיבית, שירותי בריאות כללית
יאיר שמעוני - מנהל מכירות, חברת שטראוס
יגאל בניוק - מנהל סעיף, משרד הקליטה
יהודה אביטן - מנהל תחום, פז-דלק
יהושפט נחום - מפקח רישוי עסקים, עיריית אשקלון
יואב כהן מאיר - ס. אחראי משמרת, מפעלי ים המלח
יובל פסטרנק - מנהל סניף, סלקום
יוליה נובחוב - רכזת בכירה, פניקס ביטוח
יוסי שבת - סגן מנהל תחום אכיפה, משרד הכלכלה
יורם בן יעקב - מנהל מחלקת העברת דואר, דואר ישראל
יזראלה צור אואקרט - ייעוץ מס והנהלת חשבונות, צורן
ימית גבריאל - מנהלת פרויקטים, חברת טלדור (היי-טק)
ינון קפיטנוב - דפס, בית דפוס "בארי"
יניב כהן - מנהל פרויקט ממ"דים, קיבוץ בארי
יניב סקירה - מנהל, מרכז טניס-ב"ש
יעל דרדור - מנהלת משרד, מכבי שירותי בריאות
יעל פינטו - רכזת מוגנות בבי"ס, רשות העירונית למאבק באלימות והתמכרויות
יעל רטה - בנקאית עסקית, בנק הפועלים
יערית טרבלסי - בנקאית, בנק איגוד
יפה עזריה - מנהלת מחלקת מכרזים, עיריית דימונה
יפת עוגן - מנהל פירוק המועצה הקודמת של גוש קטיף, מועצה אזורית חוף אשקלון
יצחק חליווה - מתאם מעסיקים, שירות התעסוקה
יצחק מרציאנו - מורה למדעים ומתרגל במחלקה למנהל ומדיניות ציבורית, "תיכון רבין קרית גת" + "מכללת ספיר"
יצחק סעדון - מנהל מתקן, ברום - רמת חובב
יקיר כהן - מנהל רישוי אזור דרום, אנרפוינט - אנרגיה סולרית
ירדנה היימן - רכזת תפעול, הסוכנות היהודית
ישעיהו יאסו - מנהל ענף תלמידים עולים, משרד החינוך
ישראלה סולומון - מנחה פדגוגית, קרן קרב
כאיד אלחבניין - יועץ מס, עצמאי
כוכבה בן ברוך - מרכזת תחום סיוע במחלקת רווחה, עיריית קרית מלאכי
כוכבה ישראלי - רכזת פרויקטים, משרד החינוך
כוכי מרסיאנו-אטואל - רכזת בכירה בנושא מזון, משרד הבריאות
כנרת פרג - מתמחה מכרזים, מכון ויצמן
כפיר רז - ממונה ביטחון חטיבתי, משרד ראש הממשלה
כרמית אלעזרא - קשרי חוץ, עיריית אשדוד
לאה רבין - מנהלת מרפאות ואחות, ניצנים ובית-ניר
לבנה אבוטבול - מנהלת הדרכה, רשת חנויות ספרים
ליאור דמגי - אנליסט במשאבי אנוש, חברת רב"ל
ליאת פחימה - קצינה, אחראית תוכנית אקדמית קורס טיס, בי"ס לטיסה, חיל האוויר, צה"ל
ליהי גולן - יועצת השר לענייני כלכלה הכוורת של כחלון כובשת את הלשכה של משרד הכלכלה
ליהי צרפתי - משלחת בינלאומית, עובדת מכס
ליזי איבגי - מנהלת אדמיניסטרטיבית, שילובים - ייעוץ עסקי
לילך קורן - מנהלת מכירות, מכון Care
לימור בן זקן - מנהלת פרויקטים, חברה כלכלית לפיתוח ב"ש
לימור כליפה - בנקאית, בנק לאומי
לירן בוחבוט - ס.מנהל תקציבים ולוגיסטיקה, הנהלת בתי המשפט
מאור בנאנו - מנהל מרכז שירות ומכירה בב"ש, יבואנית סמסונג לישראל
מאיה בר חג'בי - מנהלת סניף, לאומית שירותי בריאות
מאיר אברז'ל - מנהל תכניות, עמותת חברים בטבע
מאיר קרפ - מנהל סניף, בנק מזרחי-טפחות
מוניר עאמר - תמיכה ופיתוח מוצרים, אינטל בקרית גת
מורן מאור - מפקחת עבודה, משרד התמ"ת
מיטל חסון - מזכירה במדור רישום, בית משפט ב"ש
מיטל טובול - מנהלת צוות, 012 סמייל
מיטל פרג'י - סוכנת נסיעות, אשת טורס
מיטל פרטוק - מנהלת צוות, מניבים - סוכנות ביטוח
מיכאלה גולן - מורה ומדריכה, כיוונים
מירית זילברמן - מנהלת משרד, שמאות מקרקעין
מישל אביטן - מבקר רפואה, צה"ל
מלי חיון - בנקאית, בנק דיסקונט
מעיין אבוגוז - מנהלת תיק לקוחות, חברת פלאפון
מעיין גל - רכזת פניות הציבור, עיריית ב"ש
מרדכי בטר - מנהל, המרכז להנצחת מורשת גוש קטיף
מרדכי עטר - בנקאי, בנק אוצר החייל
מרים פיינזינברג - רכזת בכירה ברשות האוכלוסין וההגירה, משרד הפנים בירושלים
מרסדס פחימה - עוזרת מנהל מרחב ופיתוח ארגוני, חברת דואר ישראל
משה אגמי - מנהל מדור דוורים, דואר ישראל
משה אוחיון - מנכ"ל, הקרן לפיתוח העיר אופקים
משה יונה - יועץ השקעות, בנק מרכנתיל
נאור בוקני - מנהל מרכז לוגיסטי, צה"ל- קבע
נדב אלחרר - מנהל בריכה הידרותרפית, רשות עירונית לספורט
נדב אלמושנינו - שירות לקוחות, חברת מנפאוור
נדיה פלדמן - ראש תחום מידע מקרקעין, רשות מקרקעי ישראל
נדין סמסון - בנקאית, בנק דיסקונט
נטלי אסולין - מנהלת מפעל מוגן, עמותת שווים
נטליה טרטיאקוב - מנהלת מחלקת עסקים, בנק מזרחי
נילי אהרון - מנהלת יחידה להתפתחות הילד, מועצה אזורית נווה מדבר
ניצה-מיה אטדגי - מנהלת אדמיניסטרטיבית, שירותי בריאות כללית
ניר גורליצקי - מנהל אגף משאבי אנוש, עיריית ב"ש
נירית כהן - רכזת חטיבה, סוכנות לביטוח
ננה שמש - מנהלת אדמיניסטרטיבית, שירותי בריאות כללית
סאלח אבו ראשד - מנהל מחלקה, עמותת מכון הנגב אג'יק
סהר שמחי - מנהלת תיקי דיירים, נגב קרמיקה
סיגל בר נחום - מנהלת מרכז לוגיסטי, מקסימה - מרכז להפרדת אוויר
סיגל לוייב - אחראית משמרת, בזק אונליין
סיון אמסילי - ייצוא לוגיסטיקה, חברת בי. סי.איי
סלמן אבו חמיד - עצמאי, מרצה ומדריך תיירות
עבאס אבו מדיג'ם - מנהל מרחב, לאומית שירותי בריאות
עדי חדד - פקחת עבודה, משרד הכלכלה
עדי כהן - רכזת, משרד הפנים
עדן גבאי - רכזת נוער, מושב מעגלים - מועצה אזורית
עדנה איבגי - סגנית מנהלת בית המשפט בדימונה, משרד המשפטים
עדנה שלומוב - נציגת קשרי לקוחות, לאומית שירותי בריאות
עידן מוזס - מנהל צוות תקשורת, צה"ל
עינב אוחיון - מנהלת, עמותת תיירות שפלת יהודה
עינת ברנס - רכזת חברות, משרד המשפטים
עינת נווה - מפקחת, הרשות למסים, משרד האוצר
עמוס מסיקה - אחראי מחשוב, אוניברסיטת בן גוריון
עמי דבש - מנהל קהילה ויו"ר הועד המקומי, קיבוץ גבעת ברנר
עמי ידגר - מנהל אירועים, החברה העירונית למתנ"סים
עמית ברנט - רכזת משאבי אנוש, תעשייה אווירית
עמית ריינגולד - מנהל אגף מנהל לוגיסטיקה וחירום, עיריית ב"ש
ענבל הדר - מנהלת מרפאה, שירותי בריאות כללית
ענבל נחמיאס - מנהלת חטיבה עיסקית, לאונידס - שוקולד בלגי
ענבר טיירי - מנהלת משאבי אנוש, קבוצת שבט אחים
ענבר עמר - אדמיניסטרטורית, בנק
ענת כהן - רכזת מודעות, ידיעות תקשורת
ענת מחנו - מנהלת מוקדי שירות לקוחות, טלכלל
ערן שמחון - פקיד, תאגיד מים - מי שבע
עתליה לוי - הנהלת חשבונות, דלתות פנדור
פאני חיון - רכזת דרום, דנאל- עובדים זרים לסיעוד
פלורי דהן - סגנית מנהלת פיקוח ובקרה על תקציבי פיתוח, עירית אשדוד
פנינה אביטבול - רכזת תעסוקה וקשרי מעסיקים, חברת שלב - שיקום לאנשים עם מוגבלויות
צחי ברדה - מנהל אגף, מתן - עובדים זרים בחקלאות
קטי קשירין - מנהלת שרשרת אספקה, ללין
קריסטינה אנטוננקו - מתאמת קבוצות, מלון צובה י-ם
ראוף אלקרינאוי - בנקאי אשראי, בנק מרכנתיל
רגינה גולן - מנהלת גמל פיננסים, סוכנות ביטוח
רוזה מרטיק - רכזת תכניות לימוד, מרכז ללימודי חוץ- ספיר
רוית פרטוש - מנהלת קידום מכירות, חטיבת הסלולאר - חברת אלקטרה
רונית מרקוביץ - חלימי - מנהלת מכירות, אלדר שיווק פרויקטים -נדל"ן
רונית שפר - מנהלת צוות מוקד כללית מושלם, בזק און ליין
רועי סבן - מנהל תפעול ורכש, כנפיים של קרמבו
רותי ביטאולי - בודקת תוכנה, מטריקס
רותי ביטון - מנהלת יחידת נוער, מועצה מקומית מצפה רמון
רותם פבר - מבקרת איכות, ישראלייזר
רותם פרץ - מנהלת אדמיניסטרטיבית, שירותי בריאות כללית
רינה זר - קניינית, סורוקה
רעות דיין - שירות לקוחות, בזק אונליין
רענן כהן - יועץ חינוכי, מרכז זהות ישראלית
רפי חג'ג' - יועץ תעסוקה ומנהל פרוייקט , אגף השיקום במשרד העבודה
רקפת כהן - מנהלת צוות, "סלקום"
שושנה סיגרון - מנהלת מעון לילדים
שחר חסן סימה - מורה, תיכון "דרכא"
שי בן-יעיש - מנכ"ל, פארק תעשיות ספירים וכנס שדרות לחברה
שי זינדרמן - מנכ"ל המועצה, מועצה אזורית ערבה תיכונה
שיר מסיקה - רכז, רכז פרח בחוף אשקלון / רכז נוער במבקיעים
שירן כהן - רכזת כ"א, עיריית ת"א
שירן נקב - מזכירת מנהל מחלקה, בית החולים סורוקה
שירן תורג'מן - משאבי אנוש, עיריית לוד
שלומי מלכי - מנהלת בתי אריזה, קיבוץ עלומים
שלומי פרץ - עוזר פרלמנטארי, כנסת ישראל
שלי עוזיאל - מנהלת מחלקה, ביטוח לאומי
שמואל הראל - מתכנת מערכות תקשורת מחשבים, אוניברסיטת בן גוריון
שמחי ווקנין - תחום בקרת האיכות - מכונאי מוטס (לוחם), צה"ל
שמעון אזולאי - מנהל מפעל, קיבוץ חולית
שמעון דוייב - פקיד תביעות, ביטוח לאומי
שמעון כברה - מנהל סוכנות, סוכנות ביטוח
שמרית פרץ - שירות לקוחות, מטבחי זיו
שני בן משה - שיווק, מכללת שבירו
שני עזריה - מנהלת אדמיניסטרטיבית, מכללת אתגר
שרון אילן - רכזת / מובילה, רכזת בית ילדים בקיבוץ עלומים
שרון גולן - מנהל תיק לקוחות, "פלאפון"
שרית מנשקו - מנכ"ל, עמותת חוזקות
תמר בן ברוך - אחמ"שית, הוט מובייל
תמרה כיטיבשווילי - סגנית מנהל, שופרסל - ב"ש

בוגרי המחלקה למינהל ומדיניות ציבורית שהמשיכו ללמוד לתארים מתקדמים
אבנר ישראל, שערי משפט משפטים B.A
אוהד רותם, מכללת פרס מנהל עסקים
אורית אלבז, מכללת פרס מנהל עסקים והתנהגות ארגונית
אורית אליאס, בן גוריון, מנהל עסקים
אורית בר-אור, מכללה למנהל מנהל עסקים + מיסים
אילן אוחיון, אוניברסיטת בר אילן משפטים
אפרת לוי, מכללת פרס מנהל עסקים וייעוץ ארגוני
ברוך פרץ, אוניברסיטת בן גוריון מנהל עסקים
בת אל כהן, אוניברסיטת בן גוריון מנהל ומדיניות ציבורית
גולן דרור סויסה, אור יהודה, מרכז ללימודים אקדמיים מנהל עסקים
ורדית וקנין, מכללת פרס מנהל עסקים
יובל פסטרנק, מכללת נתניה מנהל עסקים
יוליה ווקסר, מכללת פרס מנהל עסקים
יעקב בוסקילה, האוניברסיטה העברית מדע המדינה, המגמה לתקשורת פוליטית
כנרת פרג, הקריה האקדמית אונו מנהל עסקים, ייעוץ ארגוני
מאור טריקי, הקריה האקדמית אונו משפטים  B.A
מאיר קרפ, מכללת פרס, מנהל העסקים
מיכל סממה, מכללה למנהל ראשון לציון מסים ועסקים
מעין גבע, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת בר-אילן מדעי המדינה עם אזרחות ודמוקרטיה + מדעי המדינה וביקורת פנים
סיגל אשטמקאר, האוניברסיטה העברית ניהול מלכ"רים
עומרי בוכניק, מכללת פרס מנהל עסקים
עינת נווה, המכללה למנהל ראשון לציון מוסמך במסים
עירית סוסן (דהן), ניהול משאבי אנוש וחשבי שכר בכירים
ענת ממן, אוניברסיטת בן-גוריון ניהול מלכ"רים
שי בן-יעיש, האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת בר-אילן מדיניות ציבורית וממשל, משפטים
שי זינדרמן, הקריה האקדמית אונו מנהל עסקים
שירן תורג'מן, אוניברסיטת בר-אילן משפטים
שלום עזריה, סמינר הקיבוצים חינוך
שמעון אזולאי, מכללת פרס מנהל עסקים
גבריאל רוסו, וינגייט, תיירות וספורט אתגרי
ליהי גולן, בר אילן / ספיר, משפטים / מנהל ומדיניות ציבורית
ליזט בוחבוט, חמדת הדרום, הסבה לגננות
מאיר אברז'ל, מכללת ספיר, מנהל ומדיניות ציבורית
מירית זילברמן, שלוחת טכניון בת"א, שמאות מקרקעין
מעיין אבוגוז, בר אילן, חשבונאות
נילי אהרון, שערי משפט, משפטים
עדי כהן, אוניברסיטת בן גוריון, מנהל עסקים
עדן גבאי, אוניברסיטת בן גוריון, מנהל עסקים
עמית ריינגולד, מכללת ספיר, מנהל ומדיניות ציבורית
שחר חסן- סימה, מכללת אורות רחובות, הסבה להוראה
שיר מסיקה, המכללה האקדמית ת"א-יפו, מנהל עסקים
שירן נקב, אוניברסיטת בן גוריון, ניהול מערכות בריאות
שמחי ווקנין, אוניברסיטת בן גוריון, מנהל עסקים, תכנית  MBA
שני בן משה, אוניברסיטת בן גוריון, תעודת הוראה

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
3 + 16 =