לוח מודעות

מועדי פעילות מוקד תמיכת מחשוב בחגי תשרי

בחגי תשרי, מרכז תמיכת מחשוב יפעל במתכונת מצומצמת אך ניתן בכל עת לפתוח קריאה מקוונת או להשאיר הודעה טלפונית ב - 077-9802444. הפניות יטופלו בשעות הפעילות:

ביום שלישי  4/9/2018 צוות התמיכה יוצא לפעילות מחוץ לקמפוס.  יהיה מענה חלקי במוקד ע"י תורנים.

ראש השנה

ראשון - שלישי 9-11/9/2018 – המוקד סגור
נחזור לפעילות ביום רביעי ה – 12/9/18

יום כיפור

שלישי - רביעי 18-19/9/2018 – המוקד סגור
נחזור לפעילות ביום חמישי ה – 20/9/18

סוכות

ראשון 23/9/18 עד שני 1/10/18 - המוקד סגור
נחזור לפעילות ביום שלישי ה- 2/10/2018

בברכת שנה טובה וחג שמח,
אגף טכנולוגיות מידע

 

JobSapir - אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים

 

 

כנס שדרות לחברה, נוסד בשנת 2003 על ידי אלוף (במיל') עוזי דיין והמכללה האקדמית ספיר וצמח להיות הבמה המרכזית לשיח ציבורי ואקדמי בתחומי החברה והכלכלה בישראל.

הכנס הנערך במכללת ספיר ובעיר שדרות, מושך מדי שנה אלפי משתתפים המגיעים למפגש בלתי אמצעי עם המנהיגות הפוליטית, האקדמית, החברתית והכלכלית במדינה. עוד משתתפים אנשי ציבור, מנהלי רשויות מוניציפאליות, וועדות הכנסת, פעילים חברתיים, משרדי ממשלה וחברות ממשלתיות, אנשי תרבות ואמנות, מובילי דעה ואנשי תקשורת. מומחי כלכלה, פעילי חברה, אנשי עסקים בולטים, אנשי רוח מחקר ותרבות.

הכנס מניף במקביל שני דגלים - הדגל החברתי כלכלי, לצד דגל הביטחון הלאומי, זאת מתוך אמונה בחשיבותה הראשונה במעלה של הלכידות והערבות ההדדית לחוסן הלאומי של עם ישראל. בנוסף מדגיש הכנס את מקומה שווה הזכויות של הפריפריה במדינת ישראל.

הכנס מצליח בכל שנות קיומו להעלות סוגיות חברתיות כלכליות שכובשות את סדר היום הציבורי והתקשורתי. הכנס מבליט באמצעות השיח הציבורי נושאים כאובים המשסעים את החברה הישראלית, ובד בבד מעלה הצעות ותכניות מעשיות לקידום המדיניות החברתית כלכלית, לחיזוק הזכויות החברתיות של תושבי המדינה ולביסוס הדמוקרטיה בישראל.
במהלך הכנס מתקיימים מושבי דיון שונים. כל מושב מוקדש לנושא מסוים ובמהלכו מוצגת תמונת המצב הנוכחית, הבעיה והפתרון המוצע, מתקיים דיון בפאנל מומחים ומוקפד על השתתפות הקהל.

בשנים האחרונות משתתפים בכנס מדי שנה כ-2000 איש, מספר עצום וחסר תקדים ובהם סטודנטים ואזרחים מכל רחבי הארץ, נציגי ארגונים חברתיים, ארגוני המגזר השלישי וארגוני מתנדבים, חניכי מכינות קדם צבאיות, ש"שינים ותנועות הנוער, תלמידי תיכון, גמלאים ועוד.

 

 

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
1 + 11 =
לצפיה בקטע הוידאו באתר כיכר השבת
1.12.16 | ישי כהן | כיכר השבת
עמדתה המוצהרת של הממשלה מדברת על קיצור המרחק בין מרכז לפריפריה, פיזור אוכלוסין ופיתוח הנגב והגליל, אולם כל אלה לא עולים...
28.11.16 | וואלה! רכב | ד"ר יורם עידה, המחלקה למנהל ומדיניות ציבורית במכללת ספיר
לא ניצחתי וגרושתי לא הפסידה. לראות את ילדיכם פעם בשבוע, פעם בשבוע להיות הורים, להכיר את האנשים שהם הופכים להיות בלעדיכם...
17.11.16 | Ynet | ערן כץ