הינך נמצא כאן

תרבות - פתיחת התערוכה "תמונות 2016"

שני, ינואר 16, 2017 - 18:30

פתיחת התערוכה "תמונות 2016", המציגה את יצירותיה של רעות רוסט, ציירת שמתמודדת עם אוטיזם.

את הערב הפיקו סטודנטיות שנה ב' במחלקה לתרבות - יצירה והפקה: שיר רביבו, ירדנה קמהג'י ודריה נוביקוב בשיתוף קפה גותה, סינמטק שדרות.

בתחילת ערב פתיחת התערוכה, אמה של רעות תופיע בשירה המוקדשת לבתה. בנוסף ניתן יהיה לרכוש רפרודוקציות המופיעות על גבי מוצרים שונים. בחציו השני של הערב, נתנסה בסדנת אמנות בהשראת ציוריה של רעות ובהנחיית שי פרבר, ציירת מקצועית ובעלת עסק פרטי לציורים בהזמנה אישית. הערב יסתיים בהופעה של עמית גליסקו, זמרת ויוצרת בעלת מופע אקוסטי מרגש של שירים מקוריים וקאברים באנגלית ובעברית.

האירוע הופק במסגרת קורס התמחות מעשית בהפקת אירועי תרבות, בהנחיית טלי שמיר ורצברגר, במסלול הפקת אירועי תרבות. במסלול זה נלמדות מיומנויות של ייזום, הפקה וניהול בתחום התרבות. במהלך לימודיהם במסלול רוכשים הסטודנטים כלים מקצועיים כמו בניית וניהול תקציב, יחסי ציבור, בניית תוכנית שיווקית, ניהול צוות, יזמות ועוד. הסדנאות המעשיות כוללות התמחות בפסטיבלים וגופי תרבות מתחומי התיאטרון, המוסיקה, הספרות, האמנות ועוד. המסלול מפתח במיוחד את תחום התרבות הקהילתית. הלימודים מתקיימים תוך כדי שיתוף עם אישים מרכזיים, גופי ורשויות בתחום התרבות מכל רחבי הארץ.

המחלקה ללימודי תרבות - יצירה והפקה במכללה האקדמית ספיר בראשותו של ד"ר עמרי הרצוג, הינה ראשונה ויחידה בישראל בדומה למספר אוניברסיטאות יוקרתיות בחו"ל. התכנית כוללת שילוב של מדעי הרוח, האמנות והתרבות יחד עם יישום מעשי. לבוגרים מוענק תואר ראשון בתרבות - יצירה והפקה, עם התמחויות שונות: ניהול והפקת אירועים, ניהול מוסדות תרבות, כתיבה ועריכת תכנים והוצאה לאור ושימור תרבות וארכיונאות. כמו קיימת התמחות בתחום האמנויות: מסלול למוזיקאים, אוצרות ואמנות, ניהול מוסדות אמנות ומסלול אמן מנחה בקהילה.

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
1 + 0 =
הרשמה לפרויקטים של היחידה למעורבות חברתית
JobSapir - אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים