מערכת שעות - תרבות - יצירה והפקה, סמסטר ב' תשע"ז

קורסי חובה שנה א'

שם הקורס שם המרצה יום שעה נק"ז
תרבות ישראלית ד"ר טלי גולדשמיד ד' 8:30 - 11:45 4
מבוא לתרבות המערב ב' מר שגיא מעין ב' 9:00 - 11:30 3
יסודות הכתיבה האקדמית ב' מר שגיא מעין ב' 12:30 - 14:00 2
גב' מירית בראשי ב' 12:30 - 14:00 2
גב' רותם אלבז ב' 12:30 - 14:00 2
מבוא לתרבויות מזרח התיכון ד"ר דפנה פורמבה ג' 12:30 - 15:45 4

קורסי בחירה מחלקתיים

שם הקורס שם המרצה יום שעה נק"ז
הצילו את התרבות: עיתונות ופאניקה מוסרית מר בני ציפר ג' 14:15 - 15:45 2
פסיכואנליזה ותרבות ד"ר דפנה בן צבי ג' 14:15 - 15:45 2
אמנות ומוסריות, האמן כפורע חוק מר בני ציפר ג' 12:30 - 14:00 2
התנסות באקטביזם חברתי  - חלק ב'(שנתי) ד"ר טלי גולדשמיד ב' 16:00 - 17:30 2
תעשיית החמלה גב' מי-טל נדלר ג' 08:30 - 10:00 2
זכר ונקבה בראם: סוגיות מגדריות בראי המקורות היהודיים ד"ר נעה ששר ג' 10:15 - 11:45 2
ציורי מערות במאה ה-20: פרסום ותולדותיה של תרבות הצריכה ד"ר נועם יורן ד' 12:30 - 14:00 2
מעבר למידה של עין אנושית ד"ר עודד וולקשטיין ד' 14:15 - 15:45 2
מבוא לדה קונסטרוקציה ד"ר עודד וולקשטיין ד' 12:30 - 14:00 2
זהויות עדתיות: הקונפליקט האשכנזי- מזרחי בתרבות הישראלית ד"ר ליאת שטייר-לבני ב' 12:30 - 14:00 2
הסוד: על שתיקות והשתקות ד"ר טלי גולדשמיד ב' 12:30 - 14:00 2
מדוקטור מנגלה ועד סיינפלד- נאציזם ותרבות הפופ מר עמיחי שלו ד' 10:15 - 11:45 2
האיש ההולך כדימוי מרכזי בתרבות הישראלית פרופ' ניסים קלדרון ג' 16:00 - 17:30 2
התמחות במוסדות תרבות מרצי המחלקה א' 19:00 - 20:30 2
ביוגרפיה- קריאה וכתיבה- שנתי * פרופ' נורית גרץ ג' 19:30 - 22:45 4
ביוגרפיה- קריאה וכתיבה- שנתי * פרופ' נורית גרץ ב' 19:30 - 22:45 4
פארודיה וסאטירה פרופ' זיוה בן פורת ג' 08:30 - 10:00 2

* רישום במזכירות

חטיבת תרבות חזותית

שם הקורס שם המרצה יום שעה נק"ז
תולדות האמנות ב'- חובה שנה א ד"ר אילריה שטילר-טימור ג' 17:45 - 19:15 2
מבוא לתרבות חזותית- חובה שנה א ד"ר סיון שטאנג ד' 12:30 - 14:00 2
אמנות חברתית, המרחב הציבורי- בחירה ד"ר אילריה שטילר-טימור ג' 16:00 - 17:30 2
מהמבט הגברי לגוף הנשי- בחירה גב' מיכל שמיר ב' 14:15 - 15:45 2
פרו"ס: צילום של הבדלים - חובה שנה ב' או ג' ד"ר סיוון שטאנג ד' 10:15 - 11:45 2

חטיבה מוסיקה

שם הקורס שם המרצה יום שעה נק"ז
מבוא למוזיקה מערבית ב': יצירות מופת- חובה שנה א מר נועם בן-זאב ד' 16:00 - 17:30 2
מבוא למסורות מוזיקליות ב': המוזיקה של הקהילות היהודיות -חובה שנה א מר מיכאל לוקין ג' 08:30 - 10:00 2
ניו- זיקה: רוק ופופ משנות ה-80 ועד היום- בחירה מר עמית מלכא ג' 10:15 - 11:45 2

חטיבת תרבות הילד

שם הקורס שם המרצה יום שעה נק"ז
המצאת הילדות ב' ד"ר תמי רזי ב' 17:45 - 19:15 2
יצירות מופת בתרבות הילדים- חובה שנה א מר יותם שווימר ב' 16:00 - 17:30 2
לכתוב לילדים: סדנת כתיבה, הנחייה ותיאוריה- שנתי- בחירה ד"ר דפנה בן צבי ג' 10:15 - 11:45 1
לכתוב לילדים: סדנת כתיבה, הנחייה ותיאוריה- שנתי- בחירה ד"ר דפנה בן צבי ג' 12:30 - 14:00 1
ערוץ הילדים: שבויי מסכים במאה ה-21- בחירה מר עמרי גרינברג ג' 10:15 - 11:45 2
ילדות נשכחת: תמונות ילדות מהעבר היהודי לתפוצותיו- בחירה ד"ר נועה ששר ג' 08:30 - 10:00 2

חטיבת תקשורת וטלוויזיה

שם הקורס שם המרצה יום שעה נק"ז
ז'אנרים טלוויזיוניים- חובה שנה א' ד"ר איתי חרל"פ ב' 14:15 - 15:45 2
ערוץ הילדים: שבויי מסכים במאה ה-21- בחירה מר עמרי גרינברג ג' 10:15 - 11:45 2
פרו"ס: ריאליטי- החומר של הטלוויזיה- חובה שנה ב' או ג' ד"ר נועם יורן ד' 10:15 - 11:45 2
מגוון קורסי בחירה מהיצע הקורסים של קולנוע        

מסלול כתיבה ועריכה

שם הקורס שם המרצה יום שעה נק"ז
פרסום ושיווק במדיה חברתית- חובה שנה ב' גב' ליאת כהן ב' 12:30 - 14:00 1
מבוא לניהול ויזמות בתחום המו"לות- חובה שנה ב' מר ירון סדן ג' 10:15 - 11:45 1
מכרוניקה למגזין: סדנת שטח חלק ב'- חובה שנה ב' מר עמיחי שלו ג' 08:30 - 10:00 1
מוסף תרבות- הכנה, כתיבה ועריכה+ תרגול- חלק ב' (שנתי)- חובה שנה ב' מר בני ציפר ג' 16:00 - 17:30 2
סדנת אתר תרבות באינטרנט-  חלק ב' (שנתי) חובה שנה ג' גב' ליאת אלקיים ד' 16:00 - 19:15 2

מסלול ניהול תרבות

שם הקורס שם המרצה יום שעה נק"ז
סדנה - הפקת אירוע תרבות מחלקתי - חובה שנה ב' גב' מור דרעי ב' 08:30 - 11:45 2
סדנה - הפקת אירוע תרבות מחלקתי - חובה שנה ב' גב' מעין צדוק ב' 08:30 - 11:45 2
התמחות עיונית - מבט עומק לעולם התרבות בישראל - מוסיקה - חובה שנה ב. לבחירה בין מוסיקה/ במה מר נועם בן זאב ד' 14:15 - 15:45 1
התמחות עיונית - מבט עומק לעולם התרבות בישראל - במה - חובה שנה ב' לבחירה בין מוסיקה/ במה מר מוני יוסף ד' 14:15 - 15:45 1
בניית תכנית שיווקית- חובה שנה ב מר דרעי- ברקאי חנן ד' 08:30 - 10:00 1
סדנה- עט לשינוי בדרום- פרוייקט גמר- שנתי- חובה שנה ג' * גב' שירה לפידות ב' 14:15 - 17:30 2
סדנה- עט לשינוי בדרום- פרוייקט גמר- שנתי- חובה שנה ג' *   ב' 14:15 - 17:30 2
נקבע שיבוץ לפגישות אישיות ביום ד 19:30-22:45, השעות הן פיקטיביות וייקבעו בתיאום עם המרצים        
סדנה- ניהול ומדיניות תרבות בחברה מרובת תרבויות- חובה שנה ג' גב' יעלה חזות ומר אסף רון ד' 12:30 - 14:00 2

* בנוסף, תתקיימנה פגישות אישיות בתיאום מראש

פרוסים וסמינרים

שם הקורס שם המרצה יום שעה נק"ז
פרו"ס מחלקתי: אודיסאות של מקוללים ומסעות נקם - חובה שנה ב (מוצעים 3 בשנה, יש לבחור אחד) מר שגיא מעין ב' 16:00 - 17:30 2
סמינר: על מה אנחנו מדברים, כשאנחנו מדברים על אהבה- שנתי ד"ר טלי גולדשמיד ב' 09:00 - 11:30 3
סמינר: שואה שלנו: הזיכרון החדש השואה בתרבות הפופולרית- שנתי ד"ר ליאת שטייר לבני ב' 09:00 - 11:30 3
סמינר: שואה שלנו: הזיכרון החדש השואה בתרבות הפופולרית- שנתי ד"ר עמרי הרצוג ד' 16:00 - 18:30 3
CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
2 + 2 =
הרשמה לפרויקטים של היחידה למעורבות חברתית
JobSapir - אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים