הינך נמצא כאן

תקשורת - יום פרויקטים ממסלול תקשורת שיווקית

רביעי, נובמבר 23, 2016 - 09:30

וזו תמצית יום ההצגה של עבודות הגמר של בוגרי מסלול תקשורת שיווקית, במספרים:
57 סטודנטים נרגשים,
17 פרויקטים מגוונים,
7 שעות של מצגות מרתקות,
5 שופטים מקצועיים,
3 מנחים מתוחים.

אחרי תקופת עבודה בת שנה שלמה (ומספר ימים נוספים) יציגו בוגרי מסלול תקשורת שיווקית את עבודות הגמר שלהם ביום 23.11.2016 החל בשעה 9:30. הצגת העבודות תתקיים באולם 1201 בבניין בית הספר לקולנוע.

את המצגות ישפטו שופטים מקצועיים מכל תחומי התקשורת השיווקית, ביניהם שופטים (שופטות) אשר למדו במכללה, ואך לפני מספר שנים עמדו נרגשים על במה והציגו את עבודות הגמר שלהם.

צוות השופטים כולל את: מר יגאל ערמוני, הבעלים של משרד הפרסום ערמוני-בייטס, אשר מלווה כשופט את עבודות הגמר של הסטודנטים זו השנה החמישית, גב' ענבר זך, מנהלת התקשורת השיווקית של כללית שירותי בריאות, גב' הילה שחף, מנהל התקשורת הדיגיטלית של חברת UMI, גב' דניאל סלען, מנהלת התקשורת השיווקית של חברת גינדי השקעות, גב' אביב וייצמן, מנהלת מחלקת הטכנולוגיה והמדע במשרד יחסי הציבור "שטרן אריאלי". שתי האחרונות בוגרות המחלקה לתקשורת במכללת ספיר.

עבודות הגמר של בוגרי מסלול תקשורת שיווקית הן פורמטים של תכניות עבודה תקשורתיות המוצעות לארגונים בעלי עניין שיווקי במובן הרחב של המילה. כך ניתן למצוא בין הפרוייקטים תכניות עבודה תקשורתיות לארגונים התנדבותיים שלא על מנת להרוויח כמו "לוחמים ללא גבולות" לעידוד צעירים להתנדב למען עזרה לאוכלוסיות נזקקות ברחבי העולם במסגרת הטיול הגדול של אחרי הצבא,  או עידוד החתימה על כרטיס "אדי" לתרומת אברים, לצד תכניות תקשורתיות לשירות ארגונים מסחריים כמו "דניאלה" רשת חנויות המתמחה בתוצרת הארץ, או שירותי תיירות בכדורים פורחים. חלק מהפרויקטים עוסקים בארגונים הפועלים באזור הנגב המערבי, וכולם ללא יוצא מן הכלל מציעים נקודת מבט מקצועית ורעננה.

מרצים, סטודנטים ואורחים מוזמנים לבוא ולהתרשם.

רשימת המצגות ומועדיהן

שעה נושא מציגים
09:30 דברי פתיחה  
09:50 פארק אריאל שרון סבינה קלימולין, ציפורה דנינו, דניאל אליהו, נועה ברנע
10:10 צילה - מידות גדולות עדן תמיר, שרית וקרט, אלמוג ריבק, רון אטיה
10:30 אסקייפ איט אופיר ברעם, תמר רזיאל, נטע רביבו, ירדן ביטון
10:50 דניאלה - אופנה ישראלית מירי בן עטר, ענבר תשובה
11:10 לוחמים ללא גבולות בת אל כהן, לורן ז'אנו, ירדן אמר, יעל טלמור
11:30 הפסקה קצרה  
11:40 מורפיט שי ברזל, אביגל רבינוביץ', שיר חי
12:00 חתימה על כרטיס אדי טלי פיטוסי, ניב סלייטר, פלור זכאי, אביחיל קלוש
12:20 PINK PARK חניה מלני פסל, מתן בנימין, מאור שליו, אנטון לברוב
12:40 קוקיקס אליה שבשקייביץ, דודו בן דוד, מרינה ביידין, מיטל כהן
13:00 הפסקת צהרים  
13:35 פתיחת מושב אחר הצהרים  
13:40 אתר נגישות תינוקות דרור וולפנר, מישל נגה
14:00 התנדבות משפחות אמנה נעם ברזני, עדי צור, גל לאו, אלה ביאר
14:20 OVER ISRAEL כדורים פורחים שירלי פלומבו, דניאל כהן
14:40 EMS – מכוני כושר מעיין קימחי, יואב אפיק
15:00 ENJOYSTICK אורפז תורגמן, רן רביד, עדן אריאלי
15:20 פנזינג ליעד בן-צור, קרן ישראלי, עדי שפירא
15:40 תכנית ניר מיכל שניצר, אביעד מוסרי
16:00 דברי סיום ופרידה  
16:15 CO.CO מיזם אופנה שיתופי טל רוזנר (הצגה בפני המנחים בלבד)

 

CAPTCHA
כהוכחה שמדבור במילוי אנושי של הטופס, ענה על השאלה המתמטית הפשוטה.
2 + 13 =
JobSapir - אתר התעסוקה לבוגרים וסטודנטים