הינך נמצא כאן

תכנית הלימודים המעשית במסלול אנימציה

סמסטר א'

  • תולדות האנימציה - גילת פרג
  • מבנה התסריט הקצר - יעל ענבר
  • רישום אקדמי ורישום לאנימציה - מיכאל פאוסט
  • יסודות עיצוב פריים קולנועי - מיכאל רוזנוב
  • פוטושופ והבנת התמונה הדיגיטלית - גיא זינגר
  • פיסול פיגורטיבי - רויטל אריאלי
  • יסודות הסיפור הויזואלי - אדיק מיטגרץ
  • יסודות הצילום ועיצוב הפריים - פיליפ בלאיש
  • שפת האנימציה 1 - אריאל בלינקו
  • פרימייר - ערן יחזקאל

סמסטר ב'

  • שפת האנימציה 2 - אריאל בלינקו
  • חשיבה אנימטיבית - ורד גנשרוא
  • מבנה הסיפור הקצר - יעל ענבר
  • תולדות האנימציה 2 - גילת פרג
  • אנימציה נסיונית - אולגה גולצר
  • רישום  אקדמי ורישום לאנימציה - מיכאל פאוסט
  • איור - צחי פרבר
  • פיסול פיגורטיבי 2 - רויטל אריאלי
  • יסודות צילום סטילס - לב גולצר

סמסטר ג'

  • אנימציה קלאסית - טל גדון
  • פלאש וטון בום - טל גדון
  • תסריט לאנימציה - יעל ענבר
  • יסודות הסטוריבורד - רועי עידן
  • סטופ מושן - ריקרדו ורדסחיים
  • ציור ועבודה בצבע 1 - מיכאל פאוסט
  • קול ותמונה - יונתן בר גיורא
  • רישום לאנימציה 1 - אריאל בלינקו    
  • אנימציית דמויות תלת מימד - ערן לזר

סמסטר ד'

  • אנימציה תיעודית - ריקרדו ורדסהיים      
  • אנימציה קלאסית - טל גדון
  • ארט ועיצוב דמויות - מיש (מיכאל רוזנוב)
  • ציור ועבודה בצבע 2 - מיכאל פאוסט
  • משחק לאנימציה ואפיון דמות - יעל ענבר
  • מאיה (בחירה) - ערן לזר
  • רישום לאנימציה 2 - גלעד בר
  • בימוי לאנימציה - ריקרדו ורדסהיים
  • אפטר אפקטס - אלון פויירשטיין
  • סדנת אנימציה בת שבוע עם אמן אנימציה בינלאומי

סמסטר ה'

  • הנחייה לתסריט לסרט גמר - יעל ענבר
  • חונכות אנימציה קלאסית - אריאל בלינקו
  • סטופ מושן-  אנימציית דמוית - מורן סומר
  • חונכות אנימציית תלת מימד - ערן לזר
  • תלת מימד- אנימציית דמויות - ערן לזר רק התמחות תלת מימד
  • ארט לאנימציה - מיכאל פאוסט
  • קומפוזיטינג - אלון פוירשטיין - בחירה
  • בימוי שחקנים - יעל ענבר ודרור שימן - סדנה בת שלושה ימים
  • סדנה - בייבל ויזואלי לסדרת ילדים - אדיק מיטגרץ - סדנה בת שבועיים
  • עיצוב משחקי מחשב 1 - אביב שכטר

סמסטר ו'

  • הנחייה לתסריט לסרט גמר - יעל ענבר
  • עיצוב דמויות מתקדם - דניס זילבר
  • חונכות אנימציה קלאסית - אריאל בלינקו
  • חונכות סטופ מושן - ריקרדו ורדסחיים
  • חונכות אנימציה תלת מימד - ערן לזר
  • ארט לאנימציה - מיכאל פאוסט
  • עיצוב משחקי מחשב 2 - אביב שכטר

סמסטר ז'

  • הנחיה לסרט גמר - ריקרדו ורדסהיים
  • הנחיה לתסריט, בימוי שחקנים - יעל ענבר
  • הנחיה לארט, עיצוב ואריזה חזותית - רויטל אריאלי

סמסטר ח'

  • הנחיה לסרט גמר - ריקרדו ורדסהיים
מסלול אנימציה

ראש המסלול - ריקרדו ורדסחיים

מזכירות בית הספר - cinema@sapir.ac.il

רכזת סטודנטים - נעה סגל-נאור - 077-9802460