הינך נמצא כאן

בשיתוף עם איק"א - האיגוד הישראלי לקואצ'ינג ממוקד תוצאות האיגוד הישראלי לקואצ'ינג ממוקד תוצאות

תוכנית הקורס מודולרית ומאפשרת לימודי בסיס בתוכנית מאמן אישי מוסמך ובהמשך לימודי מאמן מומחה

אימון (Coaching) הוא מקצוע חדשני ומתפתח אשר נולד בתחילת שנות ה-80 והפך כיום לאחת האלטרנטיבות היעילות והתכליתיות ביותר לשם שיפור הישגים והנעה לתוצאות. התפיסה האימונית מתמקדת בעקרונות של העצמה ולמידה ודרכם קביעת מטרות והגעה לתוצאות. ייחודו של האימון כמתודולוגיה הוא בשילוב מספר כלים מעולמות תוכן שונים ובאפשרות יישומם בתהליך מובנה, שיטתי, ממוקד תוצאות ושלם ובמקביל באפשרות ליישם את כל אחד מכלי האימון בנפרד. עיקרו של תהליך האימון על פי איק"א מונח בדפוס החשיבה הייחודי שלו - חשיבה תוצאתית.

קורס ההסמכה הבסיסי מקנה מודל ו''ארגז כלים'' יישומי ברמה האישית כתהליך מובנה, שיטתי וממוקד תוצאות, זאת, בשילוב חווית למידה התנסותית ומעשירה.
קורס ההמשך להתמחות מקצועית יאפשר לבוגרי הקורס הבסיס לבחור מבין כמה התמחויות להסמכה מקצועית: אימון ניהולי, אימון ל-ADHD או אימון לזוגיות.

מקום הלימודים
המכללה האקדמית ספיר

תעודת הסמכה
לעומדים בדרישות ובמטלות, תוענק תעודה מטעם המכללה האקדמית ספיר ואיק"א הדרכות מאמן אישי מוסמך PCI.

אנשי קשר

ריכוז אקדמי, מר ראובן כ"ץ

יו"ר איקא הדרכות בע"מ. מרצה, יועץ אסטרטגי, מאמן ומנטור. מנהל אקדמי של התכניות להכשרת והסמכת מאמנים, יועצים אסטרטגיים ומנטורים במכללת ספיר, טכניון, מכללת תל-חי ועוד.

מהמומחים המובילים בתחום ה"חשיבה התוצאתית" והייעוץ ממוקד התוצאות. הנחה וליווה את יישומי השיטה בארגונים המובילים במשק הישראלי.

בעל ניסיון של מעל 25 שנה כאסטרטג ומנהל אסטרטגי של מערכות בחירות מקומיות. מעל 15 שנה מאמן בכירים בתחום הפוליטי, הניהולי והציבורי.

בעל תואר ראשון בפילוסופיה ותואר שני בניהול מאוניברסיטת ת"א. מחברם של ספרים רבים בתחום האימון.

 

מזכירות המרכז ללימודי חוץ והמשך

077-9802351/41

פקס - 08-6891282

infost@sapir.ac.il